Witamy!

Gabinet dla małych
Gabinet dla małych pacjentów
Show all
Blog Witam

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w naszym gabinecie stomatologicznym Emajdent.

W naszym gabinecie możecie poczuć się naturalnie i bezpiecznie, gdyż łączymy tradycję z nowoczesnością. Naszych pacjentów otaczamy kompleksową opieką stomatologiczną, uzupełniając naszą wiedzę na bieżąco oraz wdrażając technologię przyszłości.

Gabinet dentystyczny prowadzony jest przez lekarza dentystę Jerzego Mazurkiewicza, który wykonuje swój zawód z pasją od pokoleń. W pełni profesjonalne podejście do pacjentów czyni z gabinetu niezwykle bezpieczne miejsce, godne zaufania gdzie komfort obsługi łączy się z przyjazną atmosferą. W tym miejscu współpracuje ze sobą personel medyczny, począwszy od lekarzy, techników dentystycznych, pomocy medycznych, którzy czuwają nad zdrowiem pacjentów, tak by mogli Państwo poczuć się komfortowo, a wykonywane przez nas zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty.

Niezmiernie ważne jest dla nas Państwa bezpieczeństwo, tak więc dokładamy wszelkich starań, by zadbać o zdrowie Państwa zębów na najwyższym poziomie. Usługi oferowane w gabinecie Emajdent, to wiele lat doświadczenia, praktyk oraz nabywanych umiejętności, które zaowocowały profesjonalnym leczeniem, opartym na skrupulatnej wiedzy w zakresie medycyny stomatologicznej.

U nas każdy pacjent zostanie otoczony indywidualną opieką, zadbamy również o dobry nastrój i samopoczucie. Jesteśmy świetnie zorganizowani oraz przygotowani na wszelkie nagłe, nieprzewidywalne okoliczności służąc natychmiast pomocą. Nasz gabinet został wyposażony w system radiowizjografii cyfrowej (RVG), jest to niezbędne do odpowiedniej diagnostyki. Naszym atutem jest ekspresowa naprawa protez, co zapewnia duży komfort naszym pacjentom.

Oferujemy najnowsze metody leczenia, przez co nasi pacjenci mogą poczuć się w pełni bezpiecznie i wyjątkowo. Kochamy naszą pracę, leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

lukaszbober.poznan

Komentarze są wyłączone.