Każdy pacjent jest dla nas jest ważny

Stomatolog Przyjazny ludziom
Stomatolog Przyjazny ludziom
Stomatologia kosmetyczna
Stomatologia estetyczna cz. 1
Show all
Każdy pacjent jest ważny

Indywidualne podejście do każdego pacjenta

Nasz gabinet mocno przykłada wagę do pierwszego wrażenia na pacjencie, ponieważ jest ono zazwyczaj najważniejsze. Naszych pacjentów witamy osobiście, ponieważ oddaje to nasz szacunek i sprawia, że pacjent może poczuć się w pełni bezpiecznie. To, co wyróżnia nas to empatia, jaką żywimy indywidualnie dla każdego pacjenta, ponieważ nie traktujemy ludzi przedmiotowo, każdy jest dla nas szczególny i ważny! Doskonale rozumiemy ludzkie emocje, jak strach czy dyskomfort podczas zabiegów dlatego też w szczególny sposób pragniemy zrozumieć pacjenta, uspokoić go i zagwarantować w pełni bezpieczną usługę.

Kontakt z pacjentem to dla nas priorytet

Nasi lekarze dentyści to profesjonaliści w każdym calu, bardzo otwarci i kontaktowi. W naszym gabinecie do pracy przystępują z wielkim zaangażowaniem, przeprowadzając szczegółowy wywiad lekarski i konsultacje z pacjentem, oraz starają się poznać pacjenta jako człowieka. Naszym priorytetem jest kompleksowe podejście do pacjenta, dlatego, że tak samo, jak ważne są dla nas zęby, równie ważna jest psychika. Dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, że do dentysty nie przychodzi sam ząb, lecz człowiek, który wymaga odpowiedniego podejścia. Naszych pacjentów otaczamy zrozumieniem i opieką.

Umiemy słuchać

Zdajemy sobie sprawę, że pacjent chce być wysłuchany, dlatego skupiamy się na problemie, z jakim pacjent przychodzi oraz na jaki się uskarża. Nie bagatelizujemy symptomów, czy objawów, lecz wszystko konsultujemy i staramy się zebrać jak najbardziej wyczerpujący wywiad lekarski. Ustalenie prawidłowej diagnozy to dla nas priorytet, jednak pragniemy również poznać życzenia pacjenta, jak i jego obawy. W naszym sercu jest chęć niesienia szczerej pomocy, dlatego pacjenci mogą w pełni nam ufać, będąc pewnymi, że zaproponujemy tylko pewne i potrzebne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę, że spokojny pacjent to również szczęśliwy pacjent.

lukaszbober.poznan

Komentarze są wyłączone.