Stomatologia estetyczna cz. 1

Każdy pacjent jest ważny
Każdy pacjent jest dla nas jest ważny
Profilaktyka
Stomatologia estetyczna cz. 2
Show all
Stomatologia kosmetyczna

Stomatologia estetyczna

W naszym gabinecie świadczymy usługi z dziedziny stomatologii estetycznej, czyli kosmetyki dentystycznej. Ma ona na celu poprawić wygląd zębów, pomóc w indywidualnych problemach, z jakimi zmagają się nasi pacjenci. Oraz zachęcić do dbania o zdrowie zębów.

Kosmetyka zębów

Stomatologia estetyczna ma na celu zadowolić naszych klientów, a w rezultacie osiągnąć zamierzony estetyczny efekt. Tutaj możemy spotkać się z różnym rodzajem leczenia, począwszy od ortodontycznego, protetycznego, czy też poprzez implantologię, która zyskuje sobie dzisiaj szerokie grono zwolenników. Jednak i tutaj najważniejsze jest, by trzymać się profilaktyki, więc stomatologia kosmetyczna zaleca regularne wizyty w gabinecie dentystycznym dzięki którym, można wykryć we wczesnym stadium ubytki zębów i poddać je leczeniu.

Zabiegi kosmetyczne zębów

Do najbardziej powszechnych zabiegów stomatologii estetycznej zalicza się skaling oraz piaskowanie. To połączenie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, gdzie usuwa się warstwę kamienia nazębnego tak, by zęby prezentowały się dobrze. Taki rodzaj usługi poprawia wygląd naszych zębów oraz wpływa na ich zdrowie, gdyż zmniejsza się ilość potencjalnych chorób, jakimi mogłoby zostać zaatakowane przyzębie. Wybielanie zębów to kolejna metoda na piękny uśmiech, gdzie stomatologia estetyczna odnosi swój sukces. Nie brak zadowolonych pacjentów, którzy mogą w końcu dumnie prezentować swe uzębienie, ciesząc się z dobrze przeprowadzonych zabiegów. Kolejnymi zabiegami jest zakładania licówek, koron oraz mostów, które są zwykle uzupełnieniem protetycznym. Wszystko jest robione z myślą o komforcie pacjenta, by końcowy efekt był oczekiwany, a pacjent mógł uśmiechać się pewnie i bezpiecznie nie martwiąc o nic.

lukaszbober.poznan

Komentarze są wyłączone.